Hakkımızda

Mare Zen Yacht olarak, denizcilik dünyasında uzun yıllar tecrübesi bulunan deniz tutkunu bir ekip tarafından 2022 yılında kurulmuş bir yat üretim firmasıyız. Herkes tarafından ulaşılabilir fiyatlarla en iyi kaliteli yatlar sunmak için kurulmuş olan firmamız, teknolojinin en son ilerlemelerini kullanarak, mükemmeliyeti arayan müşterilerimize en yüksek kaliteli yatlar sunuyoruz.

Misyonumuz, Herkes tarafından ulaşılabilir fiyatlarla en iyi kaliteli yatları sunmak, müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek ve denizciliğe olan aşkımızı paylaşmak.

Vizyonumuz, Herkesin yat sahibi olmasına olanak sağlamak, denizciliği sevenler için yatın yalnızca görsel olarak büyüleyici değil, aynı zamanda denize elverişli ve güvenilir olmasını sağlamak ve müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutmak.

Mare Zen Yacht kalitesini önce Türkiye çapında sonra dünya çapında en iyi noktaya ulaştırmayı hedefliyoruz.
Uzun yıllardır denizcilik ve yat üretim sektöründe deneyimi olan endüstri mühendisi, gemi inşa mühendisi ve iç tasarım uzmanından oluşan ekibimiz ile yat tasarımından, üretimi ve satışı, yat bakımı ve onarımı hizmetlerine kadar her aşamada hizmet veriyoruz.

Yeni kurulmuş firma olmamıza rağmen, müşteri memnuniyeti, kalite ve uygun fiyat anlamında ödül almaya adayız.
Kalite, güvenlik ve müşteri memnuniyeti taahhüdümüzle gurur duyuyoruz. İzmir, Aliağa'da bulunuyoruz ve ekibimizle sorularınızı yanıtlamaya ve yatlarımızı şahsen görebileceğiniz ve inşa sürecimiz hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz tesisimiz ziyaret etmeye hazır.

Bizimle iletişim kurmak için lütfen bize telefon veya e-posta yoluyla ulaşın. 

İletişim Bilgilerimiz

Bize telefon veya e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz

0531 852 92 13

Hakkımızda

Mare Zen Yacht, denizcilik dünyasında uzun yıllar tecrübesi bulunan, deniz tutkunu bir ekip tarafından 2022 yılında kurulmuş bir yat üretim firmasıdır.

Bizi Takip Edin
Modellerimiz
İletişim